Gdzie jesteśmy?

ul. Braci Mieroszewskich 122 b
41-219 Sosnowiec
NIP: 644-306-88-04

Oddział:
ul.Reymonta 30
45-072 Opole (woj.opolskie)

Sprawdź na mapie

Dane kontaktowe

Telefon

+32 294 80 39 +32 294 80 40 +32 294 80 60

Fax

+32 294 80 39 – wew. 13

Adres email

biuro@harispal.pl

Facebook




Mariusz Lang
Dyrektor zarządzający
kom. 606 265 821

Anna Popek
Specjalista ds. administracyjno-biurowych, wew. 12
e-mail: anna.popek@harispal.pl

e-mail: biuro@harispal.pl

Monika Krząpa
Specjalista ds. kadr i płac, wew. 55
e-mail: monika.krzapa@harispal.pl

Marlena Karlik
Księgowa, wew. 26
e-mail: marlena.karlik@harispal.pl

 

Jarosław Ganczarek
Menadżer ds. sprzedaży, wew. 19
kom. 693 848 059
e-mail: ganczarek@harispal.pl

Tomasz Żelichowski
Specjalista spawalnik, wew. 14
kom. 693 722 760;
e-mail: zelichowski@harispal.pl

Paweł Obrusik
Kierownik sklepu/Specjalista spawalnik, wew. 30
kom. 663 122 998
e-mail: obrusik@harispal.pl

Dariusz Wnuk
Konsultant techniczno-handlowy, wew. 31
kom. 603 427 470
e-mail: wnuk@harispal.pl

Agnieszka Lang
Starszy spacjalista ds sprzedaży (teren woj. dolnośląskiego i opolskiego)
kom. 503 027 821
e-mail: agnieszka.lang@harispal.pl

 

Bartosz Grabowski
Kierownik laboratorium NDT, wew. 51
Kom. 607 144 740
e-mail: bartosz.grabowski@harispal.pl

 

Justyna Więcek

Kierownik ds. Szkoleń
tel. +48 32 294 80 40, wew. 24
kom. +48 609 069 109
e-mail: justyna.wiecek@harispal.pl

Edyta Adamczyk
Z-ca Kierownika ds.Szkoleń
e-mail: edyta.adamczyk@harispal.pl

Teresa Żelichowska

Specjalista ds.Szkoleń
tel. +48 32 294 80 40, wew. 20
e-mail: teresa.zelichowska@harispal.pl

Piotr Niedbał
Koordynator ds. prac spawalniczych, wew. 23
kom.  604 256 583
e-mail: piotr.niedbal@harispal.pl

Maciej Bogdanowicz
Szef spawalni
kom. 666 384 668
e-mail: maciej.bogdanowicz@harispal.pl

Jan Rudy
Instruktor Spawania
kom. 665 017 770

 

Paulina Szilistowska
Właściciel, wew.12
e-mail: biuro@harispal.pl

Partnerzy

  • partnerzy
  • partnerzy