Produkcja

Harispal rozszerza swoją ofertę o prace spawalnicze i monterskie.  W swoim dorobku posiadamy już wykonanie obudowy ze stali nierdzewnej dla odbiorcy holenderskiego (7 sztuk), spawanie rurociągów jako podwykonawca polskich przedsiębiorstw, spawanie i montaż palet stalowych oraz spawanie pedałków do wózków jezdniowych Linde.

produkcja1 produkcja2

Najbardziej dumni jesteśmy z naszego projektu- spawanie ramy do pojazdu zespołu Silesia Automotive. Współpracowaliśmy z Politechniką Śląską w Gliwicach w ramach projektu Formuła Student. Nasza firma dostarczała materiały konstrukcyjne na ramę oraz  wykonywała prace montersko-spawalnicze wg projektu studentów Politechniki Śląskiej.

produkcja3 produkcja4

W 2016 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o badanie i naprawę spoin pojazdów szynowych. Uzyskaliśmy również  certyfikat EN 15085-2 .

certi1certi2

Jeżeli maja Państwo problem spawalniczy to nasi fachowcy są do waszej dyspozycji. Stawiamy sobie coraz to nowe wyzwania dlatego nasze umiejętności rozwijają się z każdym nowym zleceniem.  Nasza zdolność produkcyjna pozwala na wykonywanie zamówień w skali małoseryjnej.

Zapraszamy do współpracy.

Osoba do kontaktu:

Bartosz Grabowski – Kierownik Laboratorium NDT
tel. 32 294 80 39, wew. 51
kom.  607 144 740
e-mail: bartosz.grabowski@harispal.pl

 

Partnerzy

  • partnerzy
  • partnerzy