Weryfikacje umiejętności

P.U.  HARISPAL to nowoczesna firma wychodzące naprzeciw zapotrzebowaniom rynku  i stawiająca sobie coraz to nowe wyzwania. Nasz ośrodek szkoleniowy to  nie tylko  sprzęt nowej generacji ale przede wszystkim kadra  instruktorska posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zawodu.   Połączenie tych dwóch czynników pozwala na zdobycie wiedzy i  umiejętności praktycznych do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.
Szkolenia to nie jedyny obszar  działań naszego ośrodka.  Podejmując współpracę z firmami poszukujemy  spawaczy do pracy w Polsce lub za granią.

Nasz ośrodek wyposażony jest w  14 nowoczesnych i profesjonalnych spawarek firmy Kemppi (FastMig,  MasterTIG, Pro 4200)oraz Migatronic co umożliwia nam przeprowadzenie  weryfikacji uprawnień spawaczy pod konkretnego Zleceniodawcę.  Organizację egzaminu weryfikacyjnego przeprowadzamy kompleksowo.  Przygotowujemy materiał (blachy, rury, spoiwo) pod indywidualne  zapotrzebowanie klienta. Podczas egzaminu do dyspozycji uczestników jest  profesjonalna obsługa instruktorska, która służy fachowa pomocą, a  każde złącze oceniane jest przez najwyższej klasy specjalistę  posiadającego uprawnienia VT 2 do oceny złączy spawanych.
Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość przeprowadzenia badań RTG wykonanych złączy spawanych (złącza doczołowe). Po wykonaniu badań RTG nasze laboratorium wystawi Państwu protokoły, które w jednoznaczny sposób pozwolą określić  zakres umiejętności spawalniczych weryfikowanych osób.
Prowadzimy stałą współpracę z najlepszymi jednostkami certyfikującymi  (Instytut Spawalnictwa, UDT CERT, TUV Rheinland oraz TUV SUD), wystawiającymi certyfikaty spawalnicze w oparciu o normę europejską EN 287-1. Uzyskanie takich uprawnień pozwoli wykonywać pracę spawalnicze na terenie całej Unii Europejskiej.
Ośrodek Szkolenia Spawaczy dysponuje wysokiej klasy specjalistami z dziedziny spawalnictwa, którzy pomagają przygotować instrukcje spawalnicze (WPS) oraz udzielają porad z zakresu spawalnictwa. Taki sposób organizacji pracy pozwala podchodzić do każdego zlecenia w sposób profesjonalny i rzetelny.

Partnerzy

  • partnerzy
  • partnerzy